ČSSD na Hodonínsku přibyli členové. Strany ale spíš počítají ztráty

20.11.2016

Hodonínsko – Nikdy nebyl přihlášený v žádné politické straně a ani neuvažoval, že by to někdy zkusil. Považuje to za ztrátu času. „Nebaví mě to. Není to nic, co by mě v životě zajímalo. Ale volit chodím," řekl Aleš Krůza z Hodonína. V Bukovanech, Mouchnici, Uhřicích a Žeravinách je tomu ovšem jinak. Tyto obce totiž mají nově zřízenou místní organizaci ČSSD. „Lidem se líbí náš sociálně demokratický program a politika," vysvětlil nárůst lovčický starosta a opět zvolený předseda výkonného výboru sociálních demokratů na Hodonínsku Václav Tvrdý.

číst celý článek

Zdroj: http://hodoninsky.denik.cz/zpravy_region/socialni-demokrate-jsou-na-hodoninsku-na-vzestupu-pribylo-jim-30-clenu-20161120.html

Úvodní slovo

Pocházím z krásné vsi Lovčice nedaleko Kyjova, kde jsem se v roce 1979 narodil. Svému okresu a obci ale zůstávám věrný celý život. Dnes zde spolu se ženou vychováváme dva skvělé syny a já se již sedmým rokem věnuji zvelebování Lovčic z pozice starosty.

Několik let jsem působil jako ředitel stavební firmy. Obecní dění mi však vždy zůstávalo blízké. Chtěl jsem, aby Česká republika nabízela lidem kvalitní a aktivní život nejen ve městě, ale i na venkově.

Václav Tvrdý na Facebooku Václav Tvrdý na Twitteru Obec Lovčice IDS JMK ČSSD