Návštěva Kyjova s premiérem Bohuslavem Sobotkou

26.09.2017

Dnes jsme spolu s premiérem navštívili město Kyjov. Naše návštěva započala prohlídkou kyjovských šroubáren, kde jsme si prohlédli výrobu a seznámili jsme se s některými místními zaměstnanci. Po této zajímavé exkurzi jsme zamířili na místní náměstí, kde jsme rozdávali občanům růže a volební program ČSSD. Jsem rád, že i přes nepřízeň počasí jsme rozdali velké množství růží a seznámil jsem se s milými lidmi, za což jim velmi děkuji.  Dále jsme navštívili Domov Horizont, ve kterém jsme absolvovali prohlídku a seznámili jsme se s místními obyvateli. Náš program pokračoval návštěvou Centra Sociálních Služeb v Kyjově, nemocnicí a nedalekou obcí Kostelec, kde probíhaly debaty s občany.

Fotogalerie

Úvodní slovo

Pocházím z krásné vsi Lovčice nedaleko Kyjova, kde jsem se v roce 1979 narodil. Svému okresu a obci ale zůstávám věrný celý život. Dnes zde spolu se ženou vychováváme dva skvělé syny a já se již sedmým rokem věnuji zvelebování Lovčic z pozice starosty.

Několik let jsem působil jako ředitel stavební firmy. Obecní dění mi však vždy zůstávalo blízké. Chtěl jsem, aby Česká republika nabízela lidem kvalitní a aktivní život nejen ve městě, ale i na venkově.

Václav Tvrdý na Facebooku Václav Tvrdý na Twitteru Obec Lovčice IDS JMK ČSSD