Mezinárodní den senorů

01.10.2017

Dnešní odpoledne jsem strávil v S-centru Hodonín, ve kterém se konal den otevřených dveří u příležitosti 15. výročí založení.  Zde jsem s velkou radostí popřál seniorům k jejich Mezinárodnímu dni. Shlédl jsem jejich kulturní program, který byl složen z tance a zpěvu místních klientů. Jako člen ČSSD vím, že důstojné stáří je náš závazek. Starat se o seniory a jejich životní podmínky, to je jeden ze základních pilířů celé sociální demokracie. Vím, že je důležité změnit důchodový systém tak, aby se průměrný důchod odvíjel od průměrné hrubé mzdy a postupně rostl i v poměru k ní. Také je nutné zvyšovat kvalitu a dostupnost sociálních služeb. Zajistit, aby sociální služby byly dostupné po celé zemi a domovy pro seniory měly lepší a modernější vybavení.

Fotogalerie

Úvodní slovo

Pocházím z krásné vsi Lovčice nedaleko Kyjova, kde jsem se v roce 1979 narodil. Svému okresu a obci ale zůstávám věrný celý život. Dnes zde spolu se ženou vychováváme dva skvělé syny a já se již sedmým rokem věnuji zvelebování Lovčic z pozice starosty.

Několik let jsem působil jako ředitel stavební firmy. Obecní dění mi však vždy zůstávalo blízké. Chtěl jsem, aby Česká republika nabízela lidem kvalitní a aktivní život nejen ve městě, ale i na venkově.

Václav Tvrdý na Facebooku Václav Tvrdý na Twitteru Obec Lovčice IDS JMK ČSSD